Komplexní vybavení hotelů pro sektor HoReCa
Kategorie „Pro hotely” představuje komplexní hotelové vybavení, které zahrnuje profesionální hotelové textilie, oblečení pro hotelový personál, ale také specializované hotelové doplňky používané v ubytovacích zařízení, hotelových restauracích a wellness zónách spa & wellness. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní oblečení pro hotely, včetně hotelových uniforem, oblečení pro číšníky, gastronomického oblečení, oděvů pro kuchaře, číšníky, pokojské, recepční, záchranáře a sektor krásy.
V kategorii jsou k dispozici také textilie do hotelových pokojů, jako jsou: hotelové ručníky, hotelové župany, koupelnové rohožky, hotelové deky, stejně jako hotelové pantofle a jednorázové hotelové bačkory, které tvoří základní vybavení každého moderního zařízení. Naše produkty jsou navrženy s ohledem na sektor HoReCa, což zaručuje jejich vynikající využití jak v hotelech, tak v penzionech a wellness centrech.
Nabídka zahrnuje také zástěry a číšnické zástěry, pokryvy hlavy, polo trička, hotelové trička, bavlněné tašky a módní doplňky pro personál. Všechny prvky jsou vyrobeny z odolných, snadno udržovatelných materiálů, které zajišťují komfort práce a profesionální vzhled.
Pro zařízení hledající konzistentní vizuální identitu nabízíme personalizaci a potisk loga na hotelovém oblečení, což činí hotelové uniformy a doplňky prvkem budujícím image značky.
Naše kategorie „Pro hotely” je ideálním místem, pokud hledáte: hotelové vybavení, hotelové textilie, oblečení pro hotely, produkty pro hotelovou gastronomii, oblek pro číšníky, textilie do spa & wellness, oblečení pro hotelový personál s logem a doplňky přizpůsobené potřebám hotelového sektoru.
Často kladené otázky – Pro hotely
Jaké produkty zahrnuje vybavení hotelů v kategorii „Pro hotely”?
V kategorii „Pro hotely” najdete hotelové textilie (ručníky, župany, deky, rohožky), oblečení pro hotelový personál (hotelové uniformy, oblečení pro číšníky, gastronomické oblečení, oděvy pro recepční a pokojské), stejně jako hotelové doplňky, jako jsou pantofle a jednorázové bačkory, bavlněné tašky nebo pokrývky hlavy.
Nabízíte potisk loga na hotelovém oblečení a textilech?
Ano, nabízíme personalizaci a potisk loga na hotelovém oblečení a vybraných textilech. Díky tomu můžete vytvořit konzistentní hotelové uniformy a oblečení pro hotelový personál s logem, které posilují image vaší značky a zvyšují rozpoznatelnost zařízení.
Jsou produkty vhodné pro intenzivní používání v sektoru HoReCa?
Všechny nabízené hotelové textilie, oblečení a doplňky jsou navrženy s ohledem na sektor HoReCa. Používáme materiály odolné proti častému praní a intenzivnímu používání, což zajišťuje jejich ideální využití v hotelech, penzionech, restauracích a wellness zónách.
Mohu objednat různé velikosti a barvy pro hotelový personál?
Ano, v kategorii „Pro hotely” jsou k dispozici různé velikosti a barevné varianty oblečení pro hotely a oblečení pro hotelový personál. To umožňuje přizpůsobit uniforem číšníků, gastronomické oblečení a oděvy recepčních standardu zařízení a vizuální identitě značky.
Je nabídka vhodná jak pro malé penziony, tak pro velké hotely?
Ano, naše nabídka hotelového vybavení a hotelových textilií je škálovatelná – pro malé penziony i velké hotely a wellness centra spa & wellness dokonale vyhovuje. Můžete objednat jak základní produkty, tak kompletní vybavení pro celý personál a všechny zóny zařízení.