O nás

O nás

 

Společnost M&C Modern Company se zabývá výrobou a prodejem širokého sortimentu kostýmů, oděvů pro zdravotníky, kuchaře, pekaře, kadeřníky nebo kosmetičky. Celou nabídku našeho obchodu najdete na www.modernbhp.pl. Nabízíme zdravotnické oděvy, gastro, kuchařské, pekařské a pracovní oděvy používané v průmyslu, hotelnictví, pekárenství. Mezi naše výrobky patří lékařské blůzy a kalhoty, kuchařské blůzy a kalhoty (kitel), laboratorní pláště, číšnické zásoby (kuchyňské zástěry), chirurgické blůzy, kosmetické bundy. Naše nabídka je určena dámám a pánům z lékařského, kosmetického a kosmetického oboru, kadeřníkům, lékařům, zdravotním sestrám, rehabilitačním pracovníkům, pekařům. Tým ModernBhp přistupuje ke své činnosti s velkým zaujetím. Důsledně si budujeme pozici národního lídra na trhu pracovních oděvů a neustále obohacujeme nabídku o nové výrobky a služby. Spustili jsme náš internetový obchod, získáváme další zkušenosti a rozšiřujeme oblast působení. To nám umožňuje pohodlné nakupování, aniž byste museli opustit svůj domov nebo firmu. Chceme, aby naše pracovní oděvy splňovaly nejvyšší standardy. Proto se zaměřujeme na výrobky nejvyšší kvality, atraktivních barev, z nejlepších látek, které je radost nosit. 

Internetový obchod se zdravotnickými oděvy modernbhp.pl má nabídku produktů, díky níž může každý podnikatel i jednotlivec provést nákup jednoduchým a přehledným způsobem při zachování plné bezpečnosti transakce.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější, proto se snažíme, aby objednávky byly vyřízeny rychle a nabízené zboží bylo v nejvyšší kvalitě. Díky nasazení našich odborníků, kteří vám rádi poradí, se nakupování v našem internetovém obchodě stává čistým potěšením.

👉Zajímá vás klíčové slovo:

Pracovní oděvy, zdravotnické oděvy, oděvy pro gastronomii, pekařské oděvy, studentské oděvy, oděvy pro kuchaře, laboratorní oděvy, kosmetické oděvy, zdravotnické oděvy.

👉Chcete koupit:

Lékařské kalhoty, tílko, lékařská blůza, kytle, kuchařské kalhoty, sako, šaty, chirurgická blůza, laboratorní brýle, sukně, cateringová zástěra, náhradní, pracovní oděvy, budyniówka, lékařské uniformy,lékařská zástěra,dámské lékařské oblečení,kosmetická zástěra,dámská lékařská zástěra,lékařské uniformy

👉Pracujete jako:

Lékař, zdravotní sestra, laborant, chirurg, kuchař, číšník, pekař, kadeřník, masér, cukrář, barman,

Jste na správném místě. Modernbhp nabízí zaměstnanecké oblečení pro každého. 

 

 V případě jakýchkoli dotazů nebo obav nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, na adrese office@modernbhp.cz nebo telefonicky na +48 783165 510

 

Jste srdečně zváni!

Obchod Crew

Zdravotnické a gastronomické oblečení - ModernBhp shop

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium