Doba zpracování objednávky

Doba zpracování objednávky


Ihned po odeslání objednávky obdržíte e-mail s potvrzením objednávky a odkazem, na který můžete kliknout. Po přijetí objednávky zahájíme její zpracování a budeme vás průběžně informovat o postupu naší práce.

 

Lhůta pro převzetí zásilky = datum odeslání + doba dodání.

Datum odeslání závisí na dostupnosti produktů a zvolené formě platby, zatímco doba dodání závisí na zvolené formě doručení.

 

Dostupnost produktů

U každého produktu je uveden termín dodání, který popisuje, kdy můžeme produkty odeslat - od 24 hodin do 7 pracovních dnů. Nabídku, kterou prezentujeme na stránkách, máme skladem, ale může dojít k dočasnému nedostatku, způsobenému nestandardním nákupem nebo jinými náhodnými událostmi, na které ModernBhp nemá vliv.V takovém případě se může skutečný termín odeslání prodloužit maximálně o 14 pracovních dnů. Standardní dodací lhůta kurýrních společností se pohybuje od 24 hodin do 2 pracovních dnů ode dne předání zboží kurýrní společnosti.

Pokud si objednáte více než jeden produkt, doba přepravy celé objednávky se přizpůsobí produktu s nejdelší dobou přepravy. Objednávku můžete vyřídit postupně - za tímto účelem nás prosím kontaktujte nebo napište příslušnou poznámku do poznámky k objednávce.

 

Způsob platby

Elektronická platba PAYU - nejpohodlnější a velmi rychlý způsob vyřízení objednávky. V pracovní době budou prostředky převedeny na náš účet obvykle okamžitě.

Platba bankovním převodem - doba zpracování objednávky závisí na okamžiku zaúčtování platby. V závislosti na bance to obvykle trvá až dva pracovní dny. Číslo účtu, na který máte provádět platby:

platby v PLN : MBank PL 44 1140 2091 0000 3435 2300 1001

platby v CZK : MBank PL 87 1140 2091 0000 3435 2300 1003

Platba na dobírku - nejrychlejší forma platby, která umožňuje okamžité vyřízení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že se na něj vztahují další náklady na doručení.

formy platby

 


 

Forma dodání

Kurýrní společnost umožňuje doručení objednávky obvykle do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Službu obvykle dokončíme do 2 pracovních dnů.

náklady na dodání

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium