Značení oděvů

Označování oděvů?

Ano. Modernbhp.cz je internetový obchod, ve kterém najdete nejen oblečení z naší produkce. Nabízíme také službu značení oděvů, což je v dnešní době skvělá forma reklamy. S nápadem na tuto službu přišli naši zákazníci, a to jak individuální, tak velkoobchodní, kteří se nás při nákupech opakovaně ptali, zda bychom mohli oblečení zakoupené v našem obchodě personalizovat. Tak jsme vytvořili náš strojový park, díky němuž jsme schopni realizovat individuální projekty na základě obdržených souborů nebo návrhů našich zákazníků. Rozhodli jsme se také vytvořit hotové vzory tisku, které jsou k dispozici v naší stálé nabídce.

 

                                                                                                                       odzież gastronomiczna z nadrukiemFartuszek z nadrukiem

Personalizované oblečení - příklady

Mnoho velkých společností, korporací i malých firem, které hledají jednoduchá a zároveň originální řešení pro své klienty nebo zaměstnance, se rozhoduje pro nápisy na oblečení, které často doplňují grafikou, aby zdůraznily efekt potisku. Dalším běžným příkladem je logo společnosti, které je zároveň prvkem zdravotnického nebo gastronomického vybavení, ale také formou reklamy. Jednotliví klienti, například kuchař nebo lékař, si u nás objednají zhotovení nápisu v podobě uvedení svého jména a příjmení a své profese. Další formou označení jsou hotové výrobky, které odlišíme potiskem např. znaku zdravotnické záchranné služby.

Personalizovaný logotyp s potiskem na motorkářské čepici

Hotová grafika 

          znakowanie odziezy                  

 

Doba realizace

Vysoká poptávka po službě potisku oděvů nutí naše zákazníky hledat partnery, kteří jsou schopni poskytnout komplexní služby od nákupu zdravotnických a gastronomických oděvů přes jejich označení až po dodání do sídla společnosti v co nejkratším čase. Náš tým si to uvědomuje a každý den přijímá nové výzvy. Doba zpracování se pohybuje od 1 do 3 dnů a závisí na množství oděvů, které je třeba personalizovat.

 

szybki-czas-realizacji

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium