Doprava zdarma od 2200Kč

 +48 783 165 510

office@modernbhp.cz

Nové
Ve slevě

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Kuchařský obal s potiskem


Provozujete restauraci nebo jiný typ stravovacího podniku? Pravděpodobně dobře víte, jak důležitá je estetika místa. Jíme také očima - proto je tak důležité, jak je jídlo servírováno. Pokud však není doprovázena důsledností v dovedném uspořádání dekorací a dalších vlastností místa, je obtížné dosáhnout efektu, který zákazníka potěší. Proto je nesmírně důležitý i dress code vašeho personálu, který svědčí o profesionalitě a promyšlenosti místa.

Personalizované oblečení šéfkuchaře je jedním z klíčových prvků při provozování stravovacího zařízení. Ačkoli se zdá, že jeho výběr je jen malým detailem v obrovské práci, která je nutná k otevření restaurace, je to to, co korunuje úsilí majitelů. Je důležité, abyste zákazníkům představili svou značku, logo a název společnosti.

V gastronomii převládá minimalistická elegance s důrazem na neutrální černou a bílou barvu. V našem obchodě najdete širokou nabídku jednobarevných stravovacích uniforem, jako jsou: bílý kytel, černý kytel, šedý kytel. Můžete se jimi vybavit ve velkém, aby vaši zaměstnanci vypadali jednotně. Můžete si také zakoupit doplňky, jako jsou kuchařské zástěry, které vám pomohou ochránit oblečení před znečištěním.

Oblečení je důležité zejména pro kuchaře a jejich pomocníky, kteří jsou každý den hodiny v dusné a přeplněné místnosti, kde připravují jídlo. Stravovací oděvy určené pro ně musí splňovat několik klíčových podmínek:

být pohodlný,

chrání před šířením bakterií,

zabránit nadměrnému pocení.


I u nich je oblíbená zejména černá a bílá barva. Kuchařské košile a další oděvy pro kuchaře, které najdete v sortimentu našeho obchodu, jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které vašim zaměstnancům zajistí pohodlí a volnost pohybu. Díky tomu budou efektivnější, což se přímo promítne do vyšších zisků a bez zbytečných prostojů v práci.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy od home.pl