Doprava zdarma od 2200Kč

 +48 783 165 510

office@modernbhp.cz

Cena

  • od
    do

Nové

Ve slevě

Služba potisku vašeho loga na lékařském plášti Služba potisku vašeho loga na lékařském plášti
Cena: 113,64 Kč (NET: 92,42 Kč )
Usługa
zobrazit více
Služba tisku vašeho loga na punčochu nebo zástěru Služba tisku vašeho loga na punčochu nebo zástěru
Cena: 113,64 Kč (NET: 92,42 Kč )
Usługa
zobrazit více
Služba tisku vašeho textu na oblečení Služba tisku vašeho textu na oblečení
Cena: 113,64 Kč (NET: 92,42 Kč )
Usługa
zobrazit více

Kuchařské ponožky s potisky

 

Provozujete restauraci nebo jiný typ stravovacího podniku? Pravděpodobně dobře víte, jak důležitá je estetika místa. Jíme také očima - proto je tak důležité, jak je jídlo servírováno. Pokud však není doprovázena důsledností v dovedném uspořádání výzdoby a dalších vlastností místa, je obtížné dosáhnout efektu, který zákazníka potěší. Z tohoto důvodu je také nesmírně důležitý dress code vašich zaměstnanců, který ukazuje profesionalitu a promyšlenost místa.

 

Personalizovaná mikina Couture je jedním z klíčových prvků při provozování stravovacího zařízení. Ačkoli se zdá, že jeho výběr je jen malým detailem v obrovském množství práce nutné k otevření restaurace, je to právě on, kdo korunuje úsilí majitelů. Je důležité, abyste zákazníkům představili svou značku, logo, název firmy, se kterým bude vaše provozovna nebo restaurace později spojována

V cateringu převládá minimalistická elegance se zvláštním důrazem na neutrální černou a bílou barvu. V našem obchodě najdete široký výběr jednobarevných stravovacích uniforem, jako jsou bílé kytle, černé kytle, šedé kytle. Můžete se jimi vybavit ve velkém, aby vaši zaměstnanci vypadali jednotně. Můžete si také zakoupit doplňky, jako jsou kuchařské zástěry, které vám pomohou ochránit oblečení před znečištěním.

Oblečení je důležité zejména pro kuchaře a jejich pomocníky, kteří jsou každý den mnoho hodin v dusné a přeplněné místnosti a připravují pokrmy. Stravovací oděvy určené pro ně musí splňovat několik klíčových podmínek:

zajistěte si pohodlí,

 

chrání před šířením bakterií,

zabraňte nadměrnému pocení.

I v jejich případě jsou oblíbené zejména odstíny černé a bílé. Kuchařské košile a další oděvy pro kuchaře, které najdete v sortimentu našeho obchodu, jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které vašim zaměstnancům poskytnou pohodlí a volnost pohybu. Díky tomu budou efektivnější, což se přímo promítne do vyšších zisků a bez zbytečných prostojů v práci.

V TÉTO KATEGORII: ČERVAČKY, GASTRONOMICKÉ KALHOTY, zástěry, číšnické pantofle, knoflíky, GASTRONOMICKÉ KALHOTY

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy od home.pl